پرداخت هزینه ها در زمینه فعالیت های قراردادی چه در داخل و چه در خارج از کشور همیشه یکی از دغدغه های تجار در معاملات ( داخلی و خارجی) بوده است.

موسسه عدل آوای طریقت در راستای اهداف بازرگانی و تجاری (داخلی و خارجی) گامی نو در جهت رفاه و آسایش و تامین منابع ارزی معاملات هموطنان عزیزمان در عرصه تجارت بین الملل برداشته تا از این طریق بتواند در این برهه از زمان که کشور عزیزمان ایران با تحریم های ناعادلانه دست به گریبان است ، راهی برای واردات و صادرات کالا به اقصی نقاط دنیا ارائه دهد.

خدمات پیشنهادی برای واردات و صادرات (داخلی و خارجی)

1- خرید به صورت L.C ارزی و L.C ریالی

2-تامین تمامی منابع مالی

3- خرید کالا

4- بر عهده گرفتن حمل و نقل کالا

5- ترخیص کالا

6- نصب و راه اندازی دستگاه ها

مشاوره و تأمین منابع مالی

انجام خدمات

برای واردات و صادرات کالا ی شما عزیزان به اقصی نقاط دنیا موسسه عدل آوای طریقت منابع مالی یا ارزی تامین نموده و در جهت رفاه و آسایش شما عزیزان را گامی نو در عرصه تجارت برداشته است.

انعقاد قرارداد

 پس از مشورت با کارشناسان ما و عقد قرارداد در محل موسسه، روند مشاوره و تامین منابع مالی شما آغاز می گردد و میتوانید با حداقل هزینه و در کوتاهترین زمان ممکن معاملات(داخلی و خارجی)خود را انجام دهید.

مشاوره تخصصی

مشاورین ما به صورت تلفنی از نوع تجارت شما آگاه خواهند شد و اهداف شما را بررسی می نمایند و شما می توانید هر گونه ابهامی در تامین منابع مالی دارید با ما در میان بگذارید ما بهترین راه را پیشنهاد می دهیم.